Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Plzeň Plaza ? Klikněte zde

Váš obchod z kategorie Pekárna a cukrárna PEKÁRNA KABÁT v obchodním centru Plzeň Plaza

Obrázek obchodu PEKÁRNA KABÁT

Ukázat na mapě

Otevírací doba

9:00 hod. - 21:00 hod.

Kontakt

info@pekarnakabat.cz

Webové stránky

Obchod PEKÁRNA KABÁT

Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Pečivo vyráběné podle tradičních receptur. Poctivé pekařské řemeslo jako za času našich dědů a pradědů.

To vše stručně charakterizuje Pekárnu Kabát – zavedenou rodinnou pekařskou firmu založenou v roce 1992. V současné době vede společnost již druhá generace rodiny Kabátů. Více než dvacet let dodáváme mezi své zákazníky nezaměnitelné produkty ruční výroby.

Klademe velký důraz na kvalitu nabízených produktů, kterou kontrolujeme formou zpětné vazby od našich zákazníků. Čím se odlišujeme od naší konkurence, je ruční výroba všech našich produktů. V Pekárně Kabát naši pekaři ručně vyrábějí každý jednotlivý kousek pečiva. Chceme totiž pro vás udržet poctivé pekařské řemeslo.

Pro naše výrobky je typické používání převážně českých surovin bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Jsme rovněž certifikovaní BIO výrobci. Většina našich produktů je založena na dodržování starých tradičních receptur a výrobních postupů. Zakládáme si na tom, že naše pečivo vyrábíme tak, jak ho vyráběli naši dědové a pradědové. V neposlední řadě dbáme na přístup k zákazníkům a jejich spokojenost s našimi výrobky je pro nás prioritní. Proto také zavážíme čtyřikrát denně čerstvé pečivo do všech našich pražských prodejen.

Tradičními recepturami, ruční výrobou a používáním kvalitních surovin se výrazně odlišujeme od ostatní konkurence. Proto u nás zákazníci hledají produkty, které v běžné řetězcové nabídce nenajdou.

Kromě tradičního českého slaného a sladkého pečiva v našich prodejnách dále nabízíme plněné bagety a housky, obložené chlebíčky atd. V neposlední řadě rovněž vyrábíme klasické cukrářské výrobky.

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
CENTRUM VAŠICH KULTURNÍCH AKCÍ

Telefon : 374 809 300
> Kontaktujte nás

Top