242424_Handimal_vystava_web news 1920x580 px

HANDIMAL EXKLUZIVNĚ V OC PLZEŇ PLAZA

1. AŽ 31. SRPNA

Přijďte objevit kouzlo Handimal italského umělce Daniela Guida. Po celý srpen budou v OC Plzeň Plaza exkluzivně k vidění jeho obrazy tvořené technikou maleb přímo na ruce. Prohlédnete si desítky obrazů, kterými se umělec mimo jiné snaží upozornit na špatné zacházení lidí se zvířaty a přírodou.

Daniele Guido, italský umělec s fascinujícím životním příběhem, přináší do České republiky svou jedinečnou sbírku Handimal. Malby zvířat na ruce, u kterých v každém tahu štětcem Daniele zrcadlí svou lásku k přírodě a volně žijícím živočichům. Jeho tvorba není jen vizuálním zážitkem, ale i hlubokým poselstvím o ochraně naší planety.

„Svým uměním chci upozornit na ohrožené druhy a jejich životní prostředí,“ říká Daniele, který spolupracuje s organizacemi jako jsou Dolphin Aid, Innocence in Danger nebo Jane Goodall Institute.

Tak nepromeškejte jedinečnou příležitost vidět díla Daniela Guida na jednom místě a úplně zdarma. Stavte se v srpnu v OC Plzeň Plaza a nechte se unést mistrovským uměním, které spojuje estetiku s ekologickým uvědoměním.