Krása a zdraví

HAVLÍK'S NATURAL APOTHEKE

Havlíkova apotéka čerpá z tradičních receptur věhlasného a vášnivého českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Karel Havlík totiž zastával názor, že nejlépe pomáhá sama mocná příroda. Vyráběl kosmetiku podle vlastních receptur a ze zdravých přírodních surovin, které si sám sbíral. Zároveň využíval i tradiční osvědčené receptury, jejichž historie sahá až do 17. století. Připravoval krémy na zakázku pro vyhlášené dámy i pro dámy ze zahraničí.

Příroda v sobě ukrývá obrovskou moc a sílu. Příkladem je křehký výhonek bylinky prorážející tvrdou půdu. Pokud chceme vyzkoušet léčivou sílu rostlinky, musíme jí projevovat lásku a péči a ona nám to vrátí v podobě krásy a zdraví. Neničme byliny chemikáliemi, jejich moc se tak ztrácí. Rostliny jsou jako ženy – křehké a zároveň silné. Vnímají vše. Proto pečlivě vybíráme dodavatele surovin a pěstitele bylin, jejich extrakty využíváme. Volíme ty, kteří stejně jako my, milují a respektují přírodu a její sílu.

Save Icon selectedSave Icon
havl-kova-p-rodn-apot-ka-991

HAVLÍK'S NATURAL APOTHEKE

open iconOtevřeno
OMEZENÁ OTEVÍRACÍ DOBA - OVĚŘTE SI, ZDA JE VÁŠ OBCHOD OTEVŘEN: https://plzen-plaza.klepierre.cz/aktualni-akce/akce/aktualni-provoz-centra/
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

ROSSMANN
Otevřeno
EIFFEL OPTIC
Otevřeno
DR. MAX
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!