01885_bannery_KLP_web3

VĚRNOSTNÍ APLIKACE <<PLZEŇ PLAZA & JÁ>>

FOŤTE ÚČTENKY Z VAŠICH NÁKUPŮ A VYHRÁVEJTE DÁRKOVÉ KARTY

Plzeň Plaza myslí na své zákazníky, a na ty věrné dvojnásob. Důkazem je loyalty appka centra. Zákazníci, kteří si ji stáhnou do svého smartphonu, mohou dosáhnout na slevy, získat speciální nabídky od partnerů a obchodů v centru a - pozor pozor - i vyhrávat další hodnotné ceny od externích partnerů.

Návod k použití je jednodušší než složit komodu z IKEA. Stačí naskenovat účtenku z nákupu v libovolném obchodě OC Plzeň Plaza* a získat tak možnost být mezi trojicí vítězů, která každý týden vyhraje dárkovou kartu za 2 000 Kč nebo jednou měsíčně vyhraje nákup za 5 000 Kč.

Nová loyalty appka navíc umožňuje využívat speciální služby pro VIP zákazníky, jako jsou hračky pro děti členů klubu, set k opravě kola či zapůjčení deštníku.

Věrnost se opravdu vyplácí! V životě i při nákupech v OC Plzeň Plaza.
Aplikaci si stáhněte a nainstalujte podle typu vašeho telefonu:*Lze použít účtenky ze všech obchodů Plzeň Plaza kromě Alberta, stánků nebo účtenek za parkování.
Přečtěte si pečlivě pravidla na odkazu níže, kde je kompletní seznam obchodů, jejichž účtenky přijímáme do věrnostního programu.

Celá pravidla ZDE.