B2_02_FASHION_HANDS_KV_PREVIEW

URDŽITELNÉ PROJEKTY NAŠICH OBCHODŮ

15.01.2024

 

PODPORUJEME UDRŽITELNÉ PROJEKTY OBCHODŮ NAŠEHO CENTRA A PŘINÁŠÍME VÁM JEJICH PŘEHLED. PODPOŘÍTE I VY ZNAČKY, KTERÝM ZÁLEŽÍ NA ZDRAVÍ NAŠÍ PLANETY?

 

H&M - PROJECT JEANS REDESIGN

H&M - PROJECT JEANS REDESIGN

Jeans Redesign je kolaborativní projekt nadace Ellen MacArthur Foundation, který navrhuje a vyrábí džíny v souladu s principy cirkulárního hospodářství. Jako účastník projektu Jeans Redesign jsme se při navrhování a vývoji výrobků této kolekce řídili pokyny projektu.
DALŠÍ INFORMACE

TEZENIS - BE THE CHANGE

TEZENIS - BE THE CHANGE

Ve společnosti Tezenis se neustále snažíme vytvářet pozitivní změny v prostředí kolem nás, i ten nejjednodušší proces směřuje k odpovědnější budoucnosti módy. Projekty a akce, které nám umožňují spojit silnou tvůrčí snahu a inovace směrem k udržitelnosti, vycházejí z tohoto cíle. Pojem, který pro nás znamená nejen vědomý výběr vláken, ale také opětovné využití výrobního odpadu, používání recyklovaného papíru v obalech, stejně jako pozornost věnovanou nižší spotřebě vody a důslednému snižování emisí CO2. Naší výzvou je vyvíjet ještě lepší výrobky prostřednictvím hledání šetrných výrobních postupů, protože prostřednictvím našich současných i budoucích závazků se chceme podílet na změně.
DALŠÍ INFORMACE

CALZEDONIA - ECO COLLECTION

CALZEDONIA - ECO COLLECTION

MAKE THE DIFFERENCE
Nová kolekce Eco od společnosti Calzedonia pro udržitelnější budoucnost. Kolekce obsahuje eco-friendly punčochy, legíny či ponožky. Ekologický závazek společnosti Calzedonia se projevuje také v nových obalech, které jsou udržitelnější, opakovaně použitelné a certifikované.
DALŠÍ INFORMACE

INTIMISSIMI - SUSTAINABLE COLLECTION

INTIMISSIMI - SUSTAINABLE COLLECTION

Neustále se zabýváme výzkumem a vývojem našich sbírek. Celý proces jejich navrhování probíhá přímo u nás. Výběr materiálů určují ve fázích vývoje kolekce stylistické a produktové oddělení na základě stylistických a kvalitativních hledisek, nákladových strategií a výrobních kapacit. Směřujeme k výběru a používání látek s nižším dopadem na životní prostředí. Proto jsou suroviny pečlivě vybírány.
DALŠÍ INFORMACE