Životní styl a zábava
Nejmodernější knihkupectví v plzeňském regionu naleznete v obchodním centru Plaza ve 2. patře, poblíž kina Cinema City.

Naši knihkupci a knihkupkyně vám ochotně poradí s výběrem toho správného čtení a prozradí, jakou knihou určitě potěšíte přátele či rodinu. Najdete zde široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Na své si přijdou i fanoušci komiksů, děti či milovníci vaření, cestování, ezoteriky a cizojazyčné literatury. Studenti naleznou široký sortiment učebnic, slovníků a nabídku papírnictví a výtvarných potřeb.

Knihami to ale zdaleka nekončí – najdete u nás i velký výběr deskových a karetních her, dárků a dárkových poukázek. Speciálky i to, co skladem zrovna nemáme, vám rádi objednáme.

U nás v Luxoru žijí knihy, přijďte to zažít!
Save Icon selectedSave Icon
knihkupectv-luxor-94

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

open iconOtevřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Nový tip na rodinnou deskovou hru Po stopách Darwina! Připojte se k dobrodružné plavbě kolem světa! Staňte se přírodovědci na palubě legendární britské válečné lodi Beagle a podnikněte nezapomenutelnou výpravu za poznáním.

15/04/24 - 30/04/24

Gabriel Garcia Márquez: Uvidíme se v srpnu! Poslední dílo nalezené v pozůstalosti slavného spisovatele je hymnou života, oslavou radosti navzdory uplývajícímu času a ódou na ženskou touhu.

09/04/24 - 30/04/24

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

REBUY STARS
Zavřeno
LEVNÉ KNIHY
Otevřeno
CINEMA CITY
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!