Životní styl a zábava
Nejmodernější knihkupectví v plzeňském regionu naleznete v obchodním centru Plaza ve 2. patře, poblíž kina Cinema City.

Naši knihkupci a knihkupkyně vám ochotně poradí s výběrem toho správného čtení a prozradí, jakou knihou určitě potěšíte přátele či rodinu. Najdete zde široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Na své si přijdou i fanoušci komiksů, děti či milovníci vaření, cestování, ezoteriky a cizojazyčné literatury. Studenti naleznou široký sortiment učebnic, slovníků a nabídku papírnictví a výtvarných potřeb.

Knihami to ale zdaleka nekončí – najdete u nás i velký výběr deskových a karetních her, dárků a dárkových poukázek. Speciálky i to, co skladem zrovna nemáme, vám rádi objednáme.

U nás v Luxoru žijí knihy, přijďte to zažít!
Save Icon selectedSave Icon
knihkupectv-luxor-94

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Novinka Vetřelec oblíbené české autorky Kristýny Trpkové. Je to třetí a závěrečný díl série s Laurou Linhartovou a Adamem Benešem, napínavý a nepředvídatelný.

14/03/23 - 31/03/23

Novinka Kniha dvou cest od Jodi Picoultové! Vypráví příběh Dawn Edelsteinové, který se během jediného okamžiku úplně změní. Sedí v letadle a má se připravit na nouzové přistání........

03/03/23 - 24/03/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

REBUY STARS
Otevřeno
FLYING TIGER
Zavřeno
SPARKYS
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!