Krása a zdraví

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně má zastoupení v 7 evropských zemích v celkovém počtu téměř 4 000 prodejen s ročním obratem 9 miliard Euro.

Český ROSSMANN je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard Euro a počtem obchodů 15 000.

V České republice má ROSSMANN více než 135 prodejen s ročním obratem převyšujícím 3 miliardy Kč. Moderní prodejny nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek i špičkový zákaznický servis.


Věrnostní program ROSSMANN CLUB

Jako člen nového věrnostního programu ROSSMANN CLUB získáváte s novou mobilní aplikací spoustu slev a výhod. Další exkluzivní bonusy získáte sbíráním bodů z nákupů. Užívejte si interaktivní aplikaci s inspirativními články, praktickými tipy a mapou prodejen.

Součástí ROSSMANN CLUBu je i dětský věrnostní program Rossmánek. Pokud čekáte miminko nebo máte dítě do 6 let, můžete se přes mobilní aplikaci zaregistrovat také do dětského věrnostního programu Rossmánek.

Výhody ROSSMANN CLUBu

Uvítací kupon - kupon se slevou 20 % na celý nákup* je po registraci automaticky nahraný na vaši věrnostní kartu v mobilu. Pro uplatnění slevy stačí na pokladně předložit vaši kartu v mobilu a sleva se vám odečte z nákupu.

Sleva za věrnost – sbírejte body za věrnost. Po nasbírání 15 bodů si můžete aktivovat 15% slevový kupon na celý nákup* (100 Kč nákupu = 1 bod).

Sleva měsíce – exkluzivní sleva pro členy ROSSMANN CLUBu na vybranou řadu produktů.

Slevy na produkty – zákazníci registrovaní do ROSSMANN CLUBu mají každé dva týdny exkluzivní slevy na již zlevněné produkty z letáku.

10% narozeninová sleva – v měsíce svých narozenin získáváte narozeninový kupon se slevou 10 % na celý nákup.

Slevy Rossmánek – využijte slevy na produkty dětského sortimentu, slevu měsíce a narozeninovou slevu v měsíci narozenin svého dítěte.

Akce Sbírejte body

Několikrát do roka probíhají akce na sbírání bodů, kdy za určitý počet nasbíraných bodů získáte zajímavý dárek. Do akce se zapojíte tak, že za svůj nákup nasbíráte body (v papírové podobě či virtuální body v aplikaci), které pak proměníte za zajímavé dárky.

Privátní značky drogérií ROSSMANN

Drogérie ROSSMANN nabízí rozsáhlou nabídku produktů svých vlastních privátních značek. V nabídce seženete v podstatě celý sortiment od dekorativní kosmetiky po čistící prostředky, zdravou výživu v bio kvalitě či produkty pro Vaše nejmenší. Při vývoji produktů firma čerpá z darů přírody, fandí moderním technologiím a inovacím. Výrobky jejich privátních značek pravidelně získávají vysoké hodnocení v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysokou kvalitu garantuje jejich mateřská společnost Dirk Rossmann GmbH.

Hlavní značky

Alouette, Babydream, Ideen Welt, Altapharma, Alterra, Best View, Das Exquisite, Domol, enerBiO, Facelle, Flink & Sauber, Fusswohl, Sweet line, Rival de Loop Young, For your beauty, ISANA, ISANA Young, ISANA Kids, ISANA med, ISANA men, Wellness & Beauty, SunOzon, Prokudent, Preventivo, Facelle, Rubin, Winston

Nabízené služby

Fotoslužby CEWE
Dárková karta

Způsoby platby

Platba v hotovosti, bezhotovostní platby
Platba v eurech
Poukázky
o Socexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Asistence Pass)
o Edenred (Edenred Compliments, Edenred Čistý, Edenred Service)
o UP Česká Republika (UP Cadhoc, UP Clean, UP Šek Servis)

Kontakty

Tel.č.: 888 767 626
E-mail: info@rossmann.cz
Web: www.rossmann.cz
Facebook: www.facebook.com/ROSSMANNCZ
Instagram: www.instagram.com/rossmann_cz

 
Save Icon selectedSave Icon
rossmann-972

ROSSMANN

open iconOtevřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

V rámci naší mobilní aplikace jsme spustili další vlnu charitativního projektu, ve kterém váš hlas rozhodne o výši naší podpory pro předem vybrané příběhy. Na pořízení vozíčků pro dvojčátka nebo na uzdravení raněných duší sester Elišky a Gábiny.

10/04/24 - 07/05/24

Vlasy jsou koruna krásy. Taky toužíte po dokonalých vlasech? Tak nepromeškejte naši skvělou akci na veškeré produkty vlasové kosmetiky a nakupte si špičkovou péči v akci 2 + 2 zdarma!

15/04/24 - 23/04/24

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
GRANDOPTICAL
Otevřeno
MANUFAKTURA
Otevřeno
DOUGLAS
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!