Krása a zdraví

GRAND OPTICAL

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě.

V prodejnách GrandOptical najdete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy, světové i exkluzivní značky jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger, Fossil, MikiNinn, Enzzo, Fuzion či Heritage. To vše za jasné a příznivé ceny.Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý.

GrandOptical v současnosti provozuje 56 prodejen po celé České republice. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30denní záruku spokojenosti.

V každé prodejně si navíc můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma.

Save Icon selectedSave Icon
GRAND OPTICAL

GRAND OPTICAL

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Sleva podle věku se vrací! Je vám 58 let? Nyní nakoupíte se slevou 58 %. Získejte slevu odpovídající vašemu věku na stovky obrouček. Sleva se vztahuje na vybrané obruby a platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky).

16/03/23 - 10/05/23

Sleva 25 % na kompletní dioptrické brýle (obroučky + brýlová skla)

01/02/23 - 31/12/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

ROSSMANN
Zavřeno
DR. MAX
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!