Krása a zdraví
GrandOptical je součástí mezinárodní sítě EssilorLuxottica, která působí ve více než 40 zemích, kde má přes 7200 obchodů. V České republice provozuje širokou síť obchodů oční optiky a péče o zrak.

Najdete zde vše pro vaše oči: od dioptrických či slunečních brýlí přes kontaktní čočky až po nejrůznější doplňky a související servis, jako je třeba seřízení či opravy. Vybírat můžete z mimořádně široké nabídky obrouček, od cenově dostupné vlastní produkce až po světové značky jako Ray-Ban, Vogue, Armani Exchange, Ralph Lauren a mnoha dalších. Samotná skla jsou pak vyráběna pokrokovou technologií pro co nejlepší efekt.

V naší pobočce je možnost změřit si zraku kvalifikovanými optometristy, kteří používají ty nejmodernější přístroje. Při nákupu brýlí je navíc měření zcela zdarma. Objednat se lze jak v prodejně, tak pohodlně online na www.grandoptical.cz.
Save Icon selectedSave Icon
GRAND OPTICAL

GRAND OPTICAL

open iconOtevřeno
ŽHAVÉ NABÍDKY

Sleva 25 % na kompletní dioptrické brýle (obroučky + brýlová skla)

01/02/23 - 31/12/23

Je vám 58 let? Nyní nakoupíte se slevou 58 %. Přijďte a získejte slevu odpovídající výši vašeho věku na stovky obrouček. Sleva se vztahuje na vybrané obruby a platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky).

Od 28/09/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

DOUGLAS
Otevřeno
NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
MANUFAKTURA
Otevřeno
RITUALS
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!